Shortlist: Safer Internet Day Awards 2020 – Post Primary
Konkurs na zdjęcia
Lista podręczna:
- Szkoła średnia Eureka, hrabstwo Meath
- Liceum Mariackie, Limerick
- Szkoła średnia w zamku Drimnagh, Dublin
- St. Columba's College Stranorlar, Co. Donegal
Konkurs na plakat
Lista podręczna:
- Ruth Lawton, Bride College, Wexford
- Karolina Lukseviciute, Liceum Eureka, Meath
- Wyższa Szkoła Prezentacji, Carlow
- Carra Byrne, Prezentacja De La Salle College, Carlow
- Matthew Willis, Kolegium św. Patryka, Cavan
- Dylan O’Connell, Youthreach O’Connell Avenue, Limerick
- Jade Keating, Centrum Rehab
Konkurs pisarski
Lista podręczna:
- FCJ Bunclody, Co. Wexford
- Courtney Cox, Youthreach O’Connell Avenue, Limerick
Najlepsze wykorzystanie technologii
Lista podręczna:
- CBS The Green, Tralee, hrabstwo Kerry
- Kingswood Community College, Dublin
- Gaelcholáiste Luimnigh
- Szkoła Mariacka Strokestown, Co. Roscommon
Konkurs wideo
Lista podręczna:
- Liceum Mariackie, Limerick
- Gaelcholáiste Luimnigh
- River Branch College, Co. Wicklow
- Szkoła Najświętszego Serca Tullamore, hrabstwo Offaly
- Sion Hill Dominican College, Dublin
Najlepsza kampania w mediach społecznościowych
Lista podręczna:
- Szkoła Najświętszego Serca, Tullamore, hrabstwo Offaly
- Szkoła ogólnokształcąca św. Patryka, Shannon, hrabstwo Clare
- Kinsale Community School, Co. Cork
- Prezentacja College Carlow
Nagroda za najskuteczniejszą walkę z cyberprzemocą
Lista podręczna:
- Grange Community College, Dublin
- Szkoła średnia w zamku Drimnagh, Dublin
- Szkoła Mariacka Strokestown, Co. Roscommon
- Kinsale Community School w hrabstwie Cork
- Kolegium św. Patryka, Co. Cavan
Nagroda Nauczyciela
Lista podręczna:
- Patrick Huff, St. Mary's High School, Limerick
- Katherine Scully, Newbridge College, hrabstwo Kildare
- Jennifer Stack, CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Nicola Carley, St. Mary's College, Cobh, Co. Dublin. Korek
- Gillian Kaye, Dominican College Sion Hill, Dublin
- Claire Treanor, Loreto Kilkenny
Najlepsza ogólna kampania
Lista podręczna:
- St. Attracta's Community School, Tubbercurry, Co. Sligo
- CBS The Green, Tralee, hrabstwo Kerry
- Gaelcholáiste Luimnigh
- River Branch College, Co. Wicklow